W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/03/25

Światowy Dzień Wody w Mińsku Mazowieckim.

Co roku 22 marca jest na świecie obchodzony Światowy Dzień Wody. Ustanowiony w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ ma na celu podkreślić znaczenie wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na kondycję gospodarczą i społeczną otaczającego nas świata. Motywem przewodnim w tym roku jest zmiana klimatu i jaką rolę pełni woda w kontekście globalnych zmian klimatycznych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. co roku angażuje się w Światowy Dzień Wody organizując zawody sportowe ze znanymi osobami, specjalne lekcje okolicznościowe a także akcje społeczne i edukacyjne na ulicach Mińska Mazowieckiego. W tym roku organizacja jakiegokolwiek wydarzenia z udziałem publiczności nie wchodziła w grę, ze względu na panującą epidemię koronawirusa SARS-CoV-2.

Tym bardziej w obecnym czasie pamiętajmy, że woda jest kluczowym elementem decydującym o naszym życiu, będąc chociażby niezbędnym surowcem do produkcji płynów do dezynfekcji czy szczepionek.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry