W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/09/05

Strefa Smaku na VI Festiwalu Himilsbacha

Szósta edycja Festiwalu Himilsbacha przed nami. W ciągu pięciu lat Festiwal zajął stałe miejsce na kulturalnej mapie Polski, przyciągając nie tylko rzeszę fanów twórczości Janka, ale także najznamienitszych twórców: literatów, aktorów, muzyków i artystów. Festiwal Himilsbacha to interdyscyplinarna impreza, będąca swoistym memoriałem najlepszego aktora wśród kamieniarzy.

Dotychczasowe edycje Festiwalu były prawdziwą artystyczną ucztą. Hapenningi, promocje książek, spotkania z aktorami i reżyserami, projekcje filmów, wystawy fotografii, koncerty i przede wszystkim ogromne zaangażowanie tych, którzy znali Janka, pracowali z nim i zechcieli wziąć udział.

Festiwal Himilsbacha to flagowa impreza kulturalna naszego miasta, której nadrzędnym celem jest zachowanie pamięci o Janku oraz jego twórczości.

Strefa Smaku PWiK już po raz drugi będzie gościła na „Jankowym jarmarku”. Wszyscy mieszkańcy będą mogli odwiedzić nasze stoisko w niedzielę 7 września od godziny 16.30

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry