W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/04/21

Umowa na inwestycję w ul. Marii Grochowskiej.

W dniu 21 kwietnia 2020 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. podpisało umowę z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą - Przedsiębiorstwem Inżynierii Sanitarnej MK-INSTAL s.c. z siedzibą przy ul. Warszawskiej 146 lok. 8 w Mińsku Mazowieckim, na realizację II etapu budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, w drodze dojazdowej działka nr ewid. 8287 do ul. Marii Grochowskiej. Zakończenie robót planowane jest do dnia 31.07.2020 r. W ramach inwestycji wykonany zostanie wodociąg o średnicy 110 mm, na długości 95,45 mb oraz kanał sanitarny o średnicach 200 mm i 250 mm o łącznej długości 196,50 mb. Inwestycja w całości realizowana będzie ze środków własnych Spółki za kwotę brutto 110 155,43 złotych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry