W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/05/03

Rusza kanał edukacyjny, czyli eko-lekcje dla uczniów.

Ile litrów wody potrzebne jest do produkcji chleba, a ile do samochodu ? Czy wodę z kranu można przechowywać? W końcu, jak wygląda takie prawidłowe mycie rąk i dlaczego ekologiczne jest korzystanie ze zmywarki czy pralki. Na te pytania odpowiedź uzyskamy w specjalnie przygotowanych, krótkich prezentacjach edukacyjnych online. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim przygotowało cykl internetowych, prozdrowotnych, eko-lekcji dla uczniów szkół z Mińska Mazowieckiego i okolic. Mogą one posłużyć za inspirację do rozmów nauczycieli z uczniami, a także uczniów z rodzicami.

Lekcje prezentowane będą w formie filmów na specjalnym kanale PWiK na Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCON3vdBQk1HdtM5_MBB98ww). Dbałość o wodę, zdrowie, ekologię i naturę, to główne cele programów edukacyjnych, które realizujemy w szkołach i przedszkolach od kilku lat. Zachęcamy w tym trudnym okresie do nauki i zabawy z PWiK w nowej formie – online.

Lekcje prezentowane będą w formie filmów w trzech miejscach, tj. na:

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry