W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/09/09

PWiK na VI Festiwalu Himilsbacha

Szósta edycja Festiwalu Himilsbacha za nami. Podobnie jak w ubiegłych latach tegoroczna edycja była bardzo udana. Podczas ostatniego dnia na scenie zagościły takie zespoly jak: Dave Nilaya Conexus , Please The Trees, Happysad, Lao Che. W tym roku pogoda również dopisała, dlatego odwiedzający bardzo chętnie sięgali po orzeźwienie próbując wyjątkowych i zdrowych napoi przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów. Do wyboru były 4 rodzaje napojów: wzmacniający, oczyszczający, orzeźwiający oraz odchudzający. Strefa Smaku była dostępna dla odwiedzających już od godziny 16.30.

Podczas „Janowego Jarmarku” zadebiutowała nowa maskotka PWiK, która promowała wśród mieszkańców realizowany przez Mińskie PWiK projekt unijny pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Miasta w aglomeracji Mińsk Mazowiecki”. Maskotka wzbudziła ogromne zainteresowanie i uśmiech na twarzach najmłodszych.

 PWiK na Festiwalu Himilsbacha
 PWiK na Festiwalu Himilsbacha
PWiK na Festiwalu Himilsbacha
 PWiK na Festiwalu Himilsbacha
 PWiK na Festiwalu Himilsbacha
 PWiK na Festiwalu Himilsbacha
» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry