W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/06/10

Laboratorium docenione przez Sanepid.

W dniu 1 czerwca 2020 roku, po raz kolejny, PWiK otrzymało od Powiatowego Inspektora Sanitarnego, pismo zatwierdzające system jakości badań przeprowadzanych w Laboratorium.

Pod załączonym linkiem, znajdziecie Państwo informację na ten temat wraz z kopią pisma od Powiatowego Inspektora Sanitarnego (kliknij tu >>>>)

Przypominamy, że Akredytowane Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim oferuje badania wody w zakresie analiz chemicznych i mikrobiologicznych zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. 

W ramach usługi dla podmiotów gospodarczych i mieszkańców, oferujemy:
• Pobieranie próbek
• Badania mikrobiologiczne
• Badania fizykochemiczne

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, osobiście - pod adresem ul. Aureliusza Chróścielewskiego 1B; 05-300 Mińsk Mazowiecki, telefonicznie - tel./fax: 25 759 39 36 tel. kom.: 607 820 812, lub przez e-mail: laboratorium@pwikminsk.pl

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry