W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/06/28

Zbieraliśmy dla Wojtusia.

Dziękujemy za nominację od Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mińsku Mazowieckim do #gaszynchallenge. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki zgranemu zespołowi, wykonaliśmy zadanie https://www.facebook.com/PwikMinskMazowiecki/

Nominacje przekazaliśmy Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, Zakładowi Komunalnemu w Halinowie sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o w Węgrowie.

Przypomnijmy #gaszynchallenge to pomoc dla Wojtusia Howisa, który ma półtora roku i cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Już wiemy, że na lek za ponad 9 milionów złotych, udało się zebrać pieniądze. Teraz, akcja może pomóc także innym dzieciom. 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry