W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/09/16

Miński Bieg Białych Kołnierzyków

Przy słonecznej pogodzie oraz w duchu zabytkowych pojazdów w Mińsku Mazowieckim odbył się 3 uliczny bieg białych kołnierzyków. Bieg zorganizowany został przez Muzeum Ziemi Mińskiej. W biegu uczestniczyły czteroosobowe sztafety (4 x 650 m) złożone z pracowników administracji powiatu, zakładów pracy oraz stowarzyszeń działających na terenie powiatu mińskiego. PWiK Mińsk reprezentowały dwie sztafety. W gronie wszystkich sztafet bezkonkurencyjna okazała się nasza męska sztafeta w składzie: Marcin Cichocki, Aleksander Olkowicz, Damian Sadoch, Piotr Żelazowski, która zajęła pierwsze miejsce. 

Znakomicie spisały się również Panie w składzie: Maria Ruta, Urszula Ptaszek, Edyta Kąca, Justyna Wójcik, które zajęły trzecie miejsce w swojej kategorii.
Wszyscy zawodnicy, a także mieszkańcy Mińska mogli ugasić swoje pragnienie koktajlami na bazie wody kranowej, a także zrobić sobie pamiątkową fotografię z sympatyczną maskotką PWiK, która po raz kolejny promowała projekt unijny pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Miasta w aglomeracji Mińsk Mazowiecki”.`

 Bieg białych kołnieżykówBieg białych kołnieżyków  
» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry