W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/08/12

Saturator na Mińskiej Lidze Mistrzów.

18 lipca 2020 roku gościliśmy podczas finałów 7 sezonu Topaz Mińskiej Ligi Mistrzów. Spotkanie, które miało miejsce na orliku znajdującym się na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim swoją obecnością uświetnili radni Rady Miasta Mińsk Mazowiecki Jerzy Mróz i Tomasz Płochocki. Wraz z organizatorami rywalizacji, Łukaszem Krawczykiem i Piotrem Lichotą, wręczyli oni nagrody, medale i pamiątkowe puchary, przedstawicielom najlepszych zespołów. Wszyscy kibice jak i zawodnicy rywalizujących ekip gasili swoje pragnienie orzeźwiająca wodą z saturatora.

Liga zakończyła się zwycięstwem drużyny RAP-WAY Sami Swoi. Gratulujemy!

PWiK Mińska Liga Mistrzów 2020

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry