W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/09/03

Plany przetargowe na miesiąc wrzesień 2020 roku.

Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z planami przetargowymi na miesiąc wrzesień 2020 roku. W bieżącym miesiącu zaplanowano 5 postępowań przetargowych.  Zapotrzebowanie zgłoszono z Działu Utrzymania Sieci, Jednostki Realizującej Projekty oraz Oczyszczalni ścieków.

W poniższej zakładce znajdziecie Państwo tabele z przetargami zaplanowanymi na najbliższy miesiąc a także plik w formacie pdf, który można zapisać bezpośrednio na własnym nośniku. Zachęcamy do udziału i współpracy.

Zakładka z planami przetargowymi

http://www.pwikminsk.pl/plany-przetargowe,57.html

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry