W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/09/07

Rodzinny Piknik Historyczny.

16 sierpnia 2020 roku nasi przedstawiciele gościli na Rodzinnym Pikniku Historycznym zorganizowanym z okazji stulecia Bitwy Warszawskiej. Uczestnicy pikniku zobaczyć mogli m.in. pokaz mody 20-lecia między wojennego, wziąć udział w rodzinnym konkursie historycznym, a także pokaz filmu niemego "Cud nad Wisłą" z 1921 r. z oprawą muzyczną Międzypokoleniowego Chóru Kameralnego KANON z Siennicy. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli ugasić swoje pragnienie pyszną wodą kranową z saturatora, oczywiście z sokiem lub bez. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy konkurs wiedzy o wodzie z drobnymi nagrodami.

Piknik historyczny PWiK 2020

Piknik historyczny PWiK 2020

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry