W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/09/08

„Koniec lata to nie koniec świata”

Pojawiamy się na wielu lokalnych imprezach, promujących aktywność ruchową, dlatego naszych przedstawicieli nie mogło zabraknąć na pikniku sportowym pod hasłem „Koniec lata to nie koniec świata” organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Odwiedzający nasze stoisko mogli napić się wody z legendarnego saturatora. Najmłodsi otrzymali opaski z hasłem „Piję wodę z kranu”. Dla zainteresowanych mieszkańców, prowadziliśmy akcję informacyjną na temat najnowszych inwestycji realizowanych przez spółkę, w tym także o projekcie „Stworzenie Innowacyjnego Systemu Gospodarki Osadowej i Uzdatniania Wody Dla Potrzeb Aglomeracji Mińsk Mazowiecki”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. 

Piknik MOSiR PWiK 2020

Piknik MOSiR PWiK 2020

Piknik MOSiR PWiK 2020

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry