W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/11/05

Umowa na SUW Kędzierak

W dniu 26.10.2020 r. została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa stacji uzdatniania wody „Kędzierak” przy ul. Kołbielskiej w Mińsku Mazowieckim”. Kontrakt podpisali, ze strony Zamawiającego - Jarosław Grenda – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim oraz, ze strony Wykonawcy - Olga Nocoń – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. z Częstochowy. Zatwierdzona kwota kontraktowa brutto to 14 206 500,00 zł (netto 11 550 000,00 zł). Celem zadania jest zautomatyzowanie procesów filtracji oraz zwiększenia możliwości produkcyjnych stacji uzdatniania wody. Docelowa wydajność SUW po zrealizowaniu inwestycji będzie wynosić Qhmax = 350 m3/h.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu unijnego pn. „Stworzenie innowacyjnego systemu gospodarki osadowej i uzdatniania wody dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki”.

SUW Kędzierak PWiK Mińsk Mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry