W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/11/18

Lekcja - doświadczenia z wodą.

Zapraszamy do obejrzenia czwartego filmu z cyklu internetowych, prozdrowotnych, eko-lekcji dla uczniów szkół z Mińska Mazowieckiego i okolic, w ramach Projektu #PWIKOnline. Tym razem proponujemy wykonanie eksperymentów z wodą. Zachęcamy rodziców i dzieci do wykonania doświadczeń w warunkach domowych. Zastrzegamy, że te i inne doświadczenia dzieci muszą wykonywać pod opieką dorosłych

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCON3vdBQk1HdtM5_MBB98ww). Film możecie obejrzeć także na naszej stronie pod adresem: http://www.pwikminsk.pl/pwikonline,72.html

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry