W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/12/21

Zajęcia zdalne - akcja ekologiczna online.

W okresie zdalnego nauczania i mocno ograniczonych możliwości prowadzenia zajęć w szkołach, nasze przedsiębiorstwo zainicjowało akcję ekologiczną online. 

Na naszym specjalnym kanale na YouTube PWiK Mińsk Mazowiecki, publikowane są krótkie i treściwe filmy edukacyjne, na temat najważniejszych aspektów życia, związanych z wodą i jej spożyciem, higieną, bezpieczeństwem, związanym ze spożywaniem odpowiednio umytych owoców i warzyw, a także środowiskiem naturalnym oraz ciekawostkom, związanym z wykorzystaniem wody w gospodarce. Wśród opublikowanych filmów, znajdują się także proste eksperymenty technologiczne, bardzo istotne z punktu widzenia codziennego korzystania z infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Nauczyciele mogą z powodzeniem, sami demonstrować eksperymenty swoim uczniom, podczas lekcji.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu, prowadzoną akcją wśród nauczycieli, wprowadziliśmy także, bezpośrednie lekcje online, na platformie Teams. W piątek, odbyła się taka lekcja w dosyć nietypowej formie. Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 6, nasz edukator, poprowadził lekcję online dla klasy II, bezpośrednio z sali lekcyjnej. Poruszone zostały, podstawowe tematy związane z prowadzoną akcją ekologiczną i pokazane w realizowanych filmach.

Uczniowie dowiedzieli się na koniec zajęć, iż PWiK Mińsk Mazowiecki dostarcza do kranów wodę najwyższej jakości, bezpieczną, czystą i regularnie badaną w akredytowanym laboratorium.

Zajęcia PWiKOnline

Zajęcia PWiKOnline

Zajęcia PWiKOnline

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO » DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI SERWISU »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry