W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/10/16

PWiK edukuje dzieci.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim dostarcza do szkół nie tylko wodę, ale i wiedzę! W tym roku szkolnym młodzież dowie się skąd pochodzi woda w ich mieście, pozna szczegóły odnośnie jej składu, zawartości minerałów, jakości oraz właściwości smakowych. Jeszcze większa uwaga skupiona zostanie na sporcie. W planach są dodatkowe zajęcia z mistrzami sportowymi w swoich dyscyplinach, którzy chętnie opowiedzą dzieciom o przebiegu swojej kariery sportowej oraz zachęcą do czynnego uprawiania sportu – zarówno w wymiarze zawodowym, jak i amatorskim. Na wybranych lekcjach wśród najmłodszych pojawi się maskotka PWiK. Na wszystkich zajęciach promowany będzie projekt unijny pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Miasta w aglomeracji Mińsk Mazowiecki”. Dla najaktywniejszych słuchaczy przygotowaliśmy ciekawe nagrody.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry