W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/10/20

Relacja TVP ze Światowego Dnia Mycia Rąk w Mińsku.

15 października br. w sali konferencyjnej na terenie oczyszczalni ścieków przy ulicy Chróścielewskiego 1 odbyła się konferencja prasowa poświęcona Światowemu Dniu Mycia Rąk. Podczas konferencji zostały omówione działania Spółki w zakresie edukacji ekologicznej i ochrony zdrowia. Na konferencji gościliśmy dziennikarzy z TVP. Relację z tego wydarzenia możecie obejrzeć na portalu TVP w Kurierze Mazowieckim - link poniżej.

http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-mazowiecki/wideo/15102014/17255082

 

 

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry