W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/10/31

Podpisana kolejna umowa o dofinansowanie .

30 października 2014 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Wykonanie dokumentacji dla potrzeb gospodarki wodno – ściekowej w aglomeracji Mińsk Mazowiecki” realizowanego w ramach działania 1.1 – Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytetu I Gospodarka wodno – ściekowa - Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 - 2013. Zdobyta przez przedsiębiorstwo kwota dofinansowania to 318.230,05 zł a całkowita wartość Projektu to 621.765,00 zł.

Umowę podpisali Pan Artur Dąbrowski - Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie, a ze strony Beneficjenta Pan Bernard Krekora – Prezes PWiK Mińsk Mazowiecki. W ramach dofinansowania wykonane zostaną dokumentacje techniczne dotyczące inwestycji budowy nowej Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Mireckiego oraz stworzenie nowoczesnej gospodarki osadowej na Oczyszczalni Ścieków w Mińsku Mazowieckim.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry