W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/11/07

Powstanie nowa Stacja Uzdatniania Wody w naszym mieście

6 listopada 2014 roku wmurowano akt erekcyjny jako kamień węgielny pod budowę nowej Stacji Uzdatniania Wody dla Miasta i Gminy Mińsk Mazowiecki z zapleczem techniczno-administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski, Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki Antoni Janusz Piechoski, Przewodniczący Rady Nadzorczej PWiK Józef Niczyporuk. Generalnym wykonawcą inwestycji jest IDS-BUD S.A. z Warszawy, a rolę Inżyniera Kontraktu pełni firma B-Act Sp. z o.o. z Bydgoszczy. Termin zakończenia prac – 30 listopada 2015 roku.

Zadanie będzie finansowane przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim z wykorzystaniem środków z Unii Europejskiej pochodzących z Europejskiego Funduszu Spójności w ramach programu Infrastruktura i Środowisko.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry