W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/01/16

Przedłużamy konkurs „Imię dla maskotki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim”

Konkurs został przedłużony do 06.03.2015 roku do 14.00

Przypominamy, że celem Konkursu jest wybranie propozycji imienia dla maskotki Przedsiębiorstwa. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkół Podstawowych w Mińsku Mazowieckim. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, a także członkowie ich rodzin.

Podstawą uczestnictwa w Konkursie jest przekazanie do dnia 06.03.2015 r. do godz. 14: 00 propozycji nazwy wraz z danymi autora, wypełniając Kartę Zgłoszenia: pisemnie i wysłanie na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim ul. Juliana Tuwima 1, 05-300 Mińsk z dopiskiem „Konkurs na imię dla maskotki”

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.

Kartę Zgłoszenia można pobrać tu >>  

Regulamin jest dostępny tu >>

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry