W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/03/24

Światowy Dzień Wody 2015

W czwartek 19 marca br. w Aquaparku Miejskim w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie z Agnieszką Renc, polską wioślarką, zawodniczką WTW Warszawa, wicemistrzynią świata w dwójce podwójnej wagi lekkiej podczas Mistrzostw Świata 2009 w Poznaniu oraz aktualną mistrzynią Polski w konkurencji jedynki wagi lekkiej. Wizyta gościa specjalnego związana była z 23 edycją Światowego Dnia Wody. Nasza mistrzyni koordynowała zawody, w których udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim. Konkurencje odbywały się na basenie sportowym na dystansie 25 m tj. jedna długość basenu i 50 m, tj. dwie długości basenu, każdy uczestnik imprezy wziął udział w 4 konkurencjach sportowych:

Konkurencja 1

  • Wyścig na dystansie 25 m stylem dowolnym z „ósemką” między nogami

Konkurencja 2

  • Wyścig na materacu na dystansie 25 m

Konkurencja 3

  • Wyścig na pontonie na dystansie 50 m

Konkurencja 4

  • Zjazd na czas zjeżdżalnią

W spotkaniu wzięli udział także: przedstawiciel Burmistrza Mińska Mazowieckiego Pani Diana Rokicka, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga, a także Prezes PWiK Bernard Krekora.

Uczniowie z ogromnym zapałem rywalizowali we wszystkich dyscyplinach, najlepsi zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami i pucharami, a także gadżetami ufundowanymi przez PWiK. Przez cały czas trwania zawodów a także po ich zakończeniu zawodnicy i kibice mogli skosztować pysznych koktajli owocowych przygotowanych na bazie mińskiej wody kranowej. Partnerem tegorocznego Światowego Dnia Wody był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

 Światowy Dzień Wody 2015

 

Światowy Dzień Wody 2015 z Agnieszką Renc

 

Światowy Dzień Wody 2015 z Agnieszką Renc

 

Światowy Dzień Wody 2015 z Agnieszką Renc

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry