W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2013/09/02

Strefa Smaku w UM

W dniu 26 sierpnia br. w Urzędzie Miasta, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zorganizowało akcję mającą na celu popularyzację spożywania wody z kranu wśród mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Odwiedzający w tym dniu miński magistrat mogli spróbować wyjątkowych i zdrowych koktajli przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów - do wyboru były 4 rodzaje napojów: wzmacniający, oczyszczający, orzeźwiający oraz odchudzający.


Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W ciągu dwóch godzin o walorach smakowych naszej wody miało okazję przekonać się około stu osób. W najbliższych tygodniach Strefa Smaku zostanie zorganizowana podczas V Edycji Festiwalu Himilsbacha oraz IX Festiwalu Chleba. Serdecznie zapraszamy. Przepisy na napoje znajdziesz tu: przepisy na napoje na bazie mińskiej wody z kranu

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry