W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/06/08

„Pijka-źródełko” na ulicy Bulwarnej.

Na ulicy Bulwarnej w Mińsku Mazowieckim zamontowano „pijkę-źródełko”- instalację dającą mieszkańcom miasta nieograniczony, bezpłatny dostęp do wody pitnej. 

Woda z „pijki- źródełka” została przebadana przez akredytowane laboratorium PWiK Sp.z o.o. i spełniła wszystkie wymagane normy.
„Pijka-źródełko” jest przystosowana do korzystania również przez najmłodszych, gdyż jest prosta i bezpieczna w obsłudze.

Akcja jest kolejną odsłoną kampanii- „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko”.

Spółka działająca w służbie społeczności lokalnej wyraża nadzieję, że „pijka-źródełko” będzie służyć przez długi okres w pierwotnym, zamierzonym celu i nie stanie się obiektem wandalizmu.

 pijka- źródełko na ulicy bulwarnej

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry