W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/07/06

Stacja Uzdatniania Wody nr 1 gotowa w 65%

Zgodnie z planem przebiega realizacja inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim pn: „Budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody nr. 1 z zapleczem techniczno- administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim” o wartości 12 250 861, 57 PLN brutto. Zgodnie z badaniami szacunkowymi zaawansowanie inwestycji można na dzień dzisiejszy określić na poziomie 65%. Wykonano już m.in. wodociąg wody surowej, co było jedną z głównych składowych projektu, ukończono również warstwę izolacji termicznej budynku i zamontowano okna. Obecnie trwają prace w zakresie montażu urządzeń technologicznych stacji uzdatniania wody oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych. Prowadzone są także prace remontowe zbiorników wody czystej z nadbudówkami oraz pozostałe prace wykończeniowe jak tynkowanie pomieszczeń i układanie gresu czy instalacja bram garażowych. Zakończenie prac przewidziane jest na 30.11.2015 r.

suw mireckiego 1 budowa pwik mińsk mazowiecki

suw mireckiego 2 budowa pwik mińsk mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry