W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/07/14

Awaria wodociągu na Mireckiego

Szanowni Państwo Mieszkańcy Miasta Mińsk Mazowiecki.

14 lipca 2015 r. około 13.40 firma zewnętrzna niezwiązana z wodociągami podczas prac w pobliżu infrastruktury wodociągowej uszkodziła przewód o średnicy 250 mm, który przebiegał pod ulicą Józefa Mireckiego przy skrzyżowaniu z ulicą Siennicką. To spowodowało zakłócenia dostawy wody w całym mieście. Służby eksploatacyjne PWiK pracują w celu zabezpieczenia obszaru awarii i przywrócenia dostawy wody dla mieszkańców. Przewidywany termin to godz. 14.30.

Za utrudnienia przepraszamy

Prezes Zarządu Bernard Krekora

awaria mireckiego

awaria mireckiego

awaria mireckiego

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry