W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2013/09/03

Woda na najbliższym Festiwalu Himilsbacha

V edycja Festiwalu Himilsbacha, mocno różni się od poprzednich jego odsłon. Przede wszystkim, należy zaznaczyć, że w jego organizację zaangażowało się wielu znamienitych gości. Plakat promujący festiwal zaprojektował i wykonał Andrzej Pągowski. W tym roku Festiwal będzie trwał aż pięć dni.

Podsumowaniem tego wydarzenia będzie niedzielny koncert transmitowany w Telewizji Polskiej, w którym wystąpią m.in. Alamo, Maciej Maleńczuk, Strachy na Lachy. Wszyscy uczestnicy oraz goście Festiwalu będą mogli zaspokoić swoje pragnienie zdrowymi koktajlami na bazie wody z mińskich kranów.

Przygotowana przez PWiK Strefa Smaku dostępna będzie w najbliższą niedzielę od godz. 16.00.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry