W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/07/13

Mińska woda gasi pragnienie rycerzy

PWiK Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 4 lipca br. serwowało naturalne koktajle owocowe na bazie wody kranowej podczas V Turnieju Rycerskiego, organizowanego przez Bractwo Rycerskie i Muzeum Ziemi Mińskiej. W sobotę temperatura w naszym regionie oscylowała wokół 30 °C. W takiej sytuacji niezbędne jest spożywanie dużej ilości odpowiednich płynów: wody bądź napojów na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru. Mieszkańcy Mińska mieli do wyboru 3 rodzaje koktajli, z których każdy posiadał inne właściwości zdrowotne oraz naturalną wodę z kranu, Wszyscy chętni otrzymali także szklaną butelkę wielokrotnego użytku specjalnie przeznaczoną do przechowywania mińskiej wody oraz gadżety promujące projekt ”Poprawa efektywności gospodarki wodno-ściekowej dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki – etap I”.  

Strefa smaku turniej rycerski

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry