W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/07/23

„Głębinek” na pikniku czytelniczym.

Po raz kolejny w wakacyjny weekend w Mińsku Mazowieckim mieszkańcy mogli odwiedzić stoisko promocyjne PWiK Sp. z .o.o. Tym razem gościliśmy na pikniku czytelniczym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Gośćmi specjalnymi imprezy były pisarki Katarzyna Enerlich i Stanisława Gujska. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa smaku, gdzie standardowo przygotowano koktajle owocowe na bazie zimnej wody kranowej. W pikniku uczestniczyła maskotka rybka „Głebinek”, która zachęcała dzieci do odwiedzenia stoiska PWiK, gdzie rozdawano gadżety promujące projekt pod nazwą ”Poprawa efektywności gospodarki wodno-ściekowej dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki – etap I”.  

Piknik czytelniczy pwik minsk mazowiecki

Piknik czytelniczy PWIK Minsk Mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry