W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/08/25

PWiK na I Mińskim Pikniku Rolkowym.

23 sierpnia 2015 r na placu Stary Rynek w Mińsku Mazowieckim odbyła się pierwsza edycja Mińskiego Pikniku Rolkowego. Podobnie jak piękna pogoda dopisała również frekwencja, pojawiła się bowiem ponad setka zarówno młodszych jak i starszych sympatyków jazdy na rolkach. Z zaproszenia na to niecodzienne wydarzenie skorzystało również Mińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji serwując znaną i lubianą strefę smaku. Pyszne, zdrowe i orzeźwiające napoje były w niedzielę przygotowywane w nieco odmienionej konwencji, ponieważ z okazji realizacji projektu unijnego pod nazwą ”Poprawa efektywności gospodarki wodno-ściekowej dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki – etap I” Wodociągi zaprezentowały nowe stoisko reklamowe ułatwiające identyfikację zarówno projektu jak i spółki. Podczas spożywania napojów mieszkańcy otrzymywali gadżety i materiały informacyjne promujące projekt.

Piknik rolkowy PWiK Mińsk Mazowiecki

Piknik rolkowy PWiK Mińsk Mazowiecki

Piknik rolkowy PWiK Mińsk Mazowiecki

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry