W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/09/15

Skorzystaj z usług PWiK Sp. z o.o.

PWiK Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zainteresowaniom zaprasza do korzystania z naszych usług tj. zaopatrzenia w wodę.
Nowoczesne Stacje Uzdatniania Wody zapewniają ciągłą i wysoką jakość dostarczanej do odbiorców wody pochodzącej z ujęć głębinowych, potwierdzoną ciągłym monitoringiem realizowanym przez Akredytowane Laboratorium Przedsiębiorstwa oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.
Z w/w usług skorzystała już Spółdzielnia Mechanik ( tj. bloki przy ul. Wesołej i Sosnkowskiego ), zakład produkcyjny Harper rezygnując ze starych ujęć, a współpracę z PWiK Sp. z o.o. planują mieszkańcy Osady Leśnej oraz firmy zlokalizowane przy ul. Sosnkowskiego.
Proponowane usługi przez PWiK są najlepszym rozwiązaniem dla odbiorców.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry