W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/09/14

Pracownicy PWiK kolejny raz bezkonkurencyjni.

Nie najlepsza aura, chłód i zachmurzone niebo nie przeszkodziły w organizacji V zlotu pojazdów zabytkowych "Warkot 2015". Młodsi i starsi wielbiciele stylowych samochodów i jednośladów tłumnie wypełnili centrum miasta. Wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja (między Rondem Hallera, a Rondem Sławińskiego), przy Urzędzie Miasta oraz ul. Kościuszki (od Ronda Sławińskiego do ul. Warszawskiej) rozstawionych zostało w sumie ok. 250 zabytkowych aut i motocykli, które następnie w zwartej kolumnie wyruszyły do miejscowości Ptaki koło Siennicy gdzie odbyła się druga część "Warkotu 2015".

W trakcie imprezy odbył się słynny „Bieg Białych Kołnierzyków”, w którym udział wzięli przedstawiciele firm, urzędów i instytucji ubrani obowiązkowo w białe, galowe stroje. Bezkonkurencyjna tak jak w poprzednim roku okazała się sztafeta męska PWiK. Natomiast sztafeta mieszana zdobyła II miejsce z minimalną stratą.

 

To wydarzenie było także kolejną okazją do promocji realizowanego przez spółkę projektu ”Poprawa efektywności gospodarki wodno-ściekowej dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki – etap I” , współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej, gdyż Spółka przedstawia swoje nowo zainaugurowane stoisko informacyjne PWiK. Mieszkańcy i goście mogli tradycyjnie skosztować zdrowych napojów owocowych, przygotowanych na bazie wody miejskiej oraz otrzymać ciekawe upominki promujące projekt.

 

Warkot 2015 - stoisko PWiK z wodą

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry