W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2013/09/10

Prezentacje wody na festiwalach w Mińsku

8 września b.r. w Mińsku odbyły się dwie duże imprezy, na których nie mogło zabraknąć PWiK.

Pierwszą był Festiwal Chleba, który podzielony na dwie części zgromadził bardzo dużą publiczność. W tym roku pogoda wyjątkowo dopisała, dlatego odwiedzający bardzo chętnie sięgali po orzeźwienie próbując wyjątkowych i zdrowych napoi przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów - do wyboru były 4 rodzaje napojów: wzmacniający, oczyszczający, orzeźwiający oraz odchudzający. Podobnie było na V edycji Festiwalu Himilsbacha, gdzie Strefa Smaku była dostępna dla odwiedzających już od godziny 15.30. Wielu mieszkańców gratulowało PWiK pomysłu, a także potwierdzało, że woda w Mińsku jest smaczna i dobrej jakości.

Przepisy na napoje znajdziesz tu: przepisy na napoje na bazie mińskiej wody z kranu

pwik minsk mazowiecki na festivalu himilsbacha chleba 4  pwik minsk mazowiecki na festivalu himilsbacha chleba 2  pwik minsk mazowiecki na festivalu himilsbacha chleba
» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry