W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/10/13

Certyfikat Pana Prezesa Bernarda Krekory

Pan Prezes Bernard Krekora ukończył studium Coachingu MLC potwierdzone certyfikatem. Jesteśmy pewni, że nowa wiedza jeszcze bardziej przysłuży się zarówno mieszkańcom jak i pracownikom przedsiębiorstwa. Warto dodać że coaching jest najnowszym trendem w zarządzaniu ponieważ z badań wynika, że jest najbardziej efektywnym sposobem zarządzania.

A czym jest coaching w biznesie? Najprościej mówiąc coaching (z ang. trenowanie) w przypadku menedżerów jest procesem zarządzania, wspierającym pracowników w bardziej efektywnym osiąganiu celów wykorzystując ich indywidualne umiejętności i wykluczającym dyrektywność. Pracownikom coaching pomaga przekraczać bariery, poznać lepiej samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości i znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry