W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/10/16

Strategia rozwoju miasta - konsultacje społeczne.

Miasto Mińsk Mazowiecki staje dziś wobec licznych wyzwań: dynamicznej sytuacji gospodarczo-społecznej i wynikających z niej zmian, konieczności jak najlepszego wykorzystania szans płynących z integracji europejskiej, potrzeby właściwej identyfikacji roli Miasta Mińsk Mazowiecki w ramach Obszaru Metropolitalnego Warszawy oraz pełnego wykorzystania jego potencjału. Efektywne i skuteczne zarządzanie strategiczne we wszystkich obszarach wymaga odpowiednich narzędzi, właściwego użycia nakładów oraz potencjału społecznego i gospodarczego Miasta. Musi się także opierać na właściwie opracowanej strategii rozwoju. Ważnym jej elementem jest głos obywateli, przedsiębiorców, instytucji i organizacji uczestniczących w życiu Mińska Mazowieckiego.

Dlatego też zwracamy się do uczestników życia społeczno-gospodarczego Miasta Mińsk Mazowiecki z zaproszeniem do zapoznania się z dokumentem „Strategii” oraz wyrażeniem swojej opinii.

Więcej informacji oraz Formularz zgłaszania uwag znajdziecie Państwo po kliknięciu niniejszego odnośnika (tu kliknij)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry