W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/11/25

Stacja Uzdatniania Wody na Mireckiego zostanie oddana w marcu 2016 roku

Już tylko 4 miesiące dzielą nas od terminu oddania inwestycji prowadzonej przez PWiK Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki przy ulicy Mireckiego. Termin przewidywanego otwarcia Stacji Uzdatniania Wody oraz nowego biura nastąpi w marcu 2016 roku. Powstanie nowa Stacja Uzdatniania Wody z zapleczem techniczno- administracyjnym. Przesunięcie terminu wynika ze zmiany decyzji administracyjnej, w wyniku której prace musiały zostać wstrzymane. Spółka wystąpiła o zmianę decyzji pozwolenia na budowę w zakresie zagospodarowania terenu oraz o wydanie decyzji pozwolenia na budowę wieży do transmisji danych. Dla poprawy funkcjonalności realizowanej inwestycji trzeba było wprowadzić kilka zmian. Ze względu na oczekiwanie na decyzje administracyjne prace zostały wstrzymane na ponad miesiąc. Zakończenie inwestycji przewiduje się do 31 marca 2016 roku. Do wykonania pozostały: rozruch technologiczny stacji uzdatniania wody, roboty wykończeniowe w zapleczu administracyjnym a także wspomniane zagospodarowanie terenu oraz budowa wieży.

SUW Mireckiego budowa listopad 2015

SUW Mireckiego budowa listopad 2015

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry