W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2015/12/16

PWiK na Festiwalu Nauki

W dniu 13 grudnia 2015 r. w Gimnazjum Miejskim nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Mińsku Mazowieckim odbyła się II edycja Festiwalu Nauki czyli wydarzenia podsumowującego projekt „MiniInżynier”, który prowadzony był przez Komendę Hufca ZHP „Mazowsze” w Mińsku Mazowieckim. Dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego były przygotowane prezentacje z nauki o technice. Obecna na II Festiwalu Nauki była także nasza firma. Wszyscy odwiedzający punkt PWiK Sp. z o.o Mińsk Mazowiecki mogli zasięgnąć informacji na temat jakości wody, prowadzonych inwestycji czy bieżących prac w zakresie wodociągów i kanalizacji. Najmłodsi mogli m.in. otrzymać odblaski na plecaki i kurtki czy lekkie giętkie ołówki. Na wszystkich zainteresowanych czekały także broszury informacyjne o działalności spółki oraz projektach realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry