zoladex en lugar de tamoxifeno €128.41

Światowy Dzień Wody

W poniedziałek 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Ten wyjątkowy dzień został ustanowiony przed 29 laty przez Organizację Narodów Zjednoczonych i jest obchodzony corocznie 22 marca. Tego dnia na całym świecie podkreśla się ogromną rolę wody w naszym życiu, konieczność dbałości o jej jakość, oraz kwestię dostępu do jej zasobów. Tegorocznym obchodom przyświeca hasło: Doceniaj wodę, dbaj o wodę.
My, mieszkańcy Mińska Mazowieckiego wiemy jak doceniać wodę płynącą z naszych kranów. Pijemy jej coraz więcej, uczymy się jak jej nie marnować i nie zanieczyszczać bez potrzeby poprzez chociażby wprowadzenie deszczówki do kanalizacji sanitarnej. Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji regularnie bada jakość wody, co można zweryfikować na naszej stronie internetowej. co roku organizujemy także masowe wydarzenia dla dzieci i młodzieży z okazji Światowego Dnia Wody.
W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia oraz wytyczne sanitarne, przenosimy jednak nasze obchody do przestrzeni wirtualnej. Już od poniedziałku 22 marca na naszych kanałach w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie inaugurujemy serie niezwykle ciekawych quizów ekologicznych. Nie zapominamy także o naszych wodnych eksperymentach, które regularnie nagrywamy i emitujemy naszym kanale YouTube. Zapraszamy także uczniów i nauczycieli do zapisywania się na bezpłatne lekcje online, które realizujemy na platformach ZOOM i Teams.

Skip to content