esteroides anabólicos del tamoxifeno €59.63

Rozstrzygnięcie konkursu „Wodociągowiec roku 2021”

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią,  w piątek 10 września 2021 roku, rozstrzygnęliśmy konkurs na „Wodociągowca roku 2021”.

Tytuł przyznawany jest w drodze tajnego głosowania, w którym biorą udział pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.

W tym roku tytuł otrzymał  Pan Wiesław Górski.

Pan Wiesław Górski jest zatrudniony w naszej Spółce od ponad 36 lat. Obecnie pracuje w dziale Utrzymania Sieci jako starszy monter sieci wodociągowo – kanalizacyjnej.  Jego wiedza  i doświadczenie wykorzystywane jest przez innych pracowników Spółki w rozwiązywaniu codziennych problemów, szczególnie w przypadkach awarii sieci wodociągowo – kanalizacyjnych.

Wręczone zostały również odznaczenia za zasługi dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji  sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.

Złotą odznakę otrzymali:

Robert Kowalski, Wiesław Górski i Jan Sobota.

Srebrną odznakę otrzymali:

Roman Bankiewicz, Grzegorz Kaim, Ryszard Kwiatkowski, Marek Kuć, Cezary Niedziałek, Jacek Piotrkowicz, Dariusz Pokorski, Radosław Wiśniewski, Wiesław Wojda i Stanisław Wójcicki.

Brązową odznakę otrzymali:

Michał Banaszek, Adam Cieślik, Katarzyna Chróścik, Ryszard Kołodziejczyk, Roman Masztalerz, Wojciech Piątek, Łukasz Woźniak.

 

Tytuł i odznaczenia wręczyli Prezes Zarządu Jarosław Grenda i  Przewodniczący Rady Nadzorczej Józef Niczyporuk.   

Wszystkim uhonorowanym tytułem i odznaczeniami serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content