comida para niños con tamoxifeno €130.11

USŁUGI

OFERTA LABORATORIUM

Laboratorium PWiK mieści się na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mińsku Mazowieckim przy ul. Aureliusza Chróścielewskiego 1B. Rozpoczęło swoją działalność w 1984 r. i prowadzi obecnie badania w zakresie analiz wody, ścieków i osadów ściekowych na wysokim poziomie. Wykonuje odpłatne badania wody i ścieków, zyskując coraz więcej zadowolonych Klientów. Laboratorium zatrudnia osoby z dużym doświadczeniem zawodowym i o wysokich kwalifikacjach. 

Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo w zakładce ZAKRES USŁUG, ceny poszczególnych usług w zakładce CENY. O jakości naszych usług niech świadczą specjalistyczne certyfikaty, o których więcej można się dowiedzieć w zakładce CERTYFIKATY.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania w pełni profesjonalnych usług w zakresie badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych wody, fizykochemicznych ścieków oraz osadów ściekowych.

KONTAKT Z LABORATORIUM:

Kierownik Laboratorium
nr telefonu: 25 759 3936
nr faksu: 25 759 3936
e-mail: laboratorium@pwikminsk.pl

 

W dniu 1 czerwca 2020 roku, po raz kolejny, PWiK otrzymało od Powiatowego Inspektora Sanitarnego, pismo zatwierdzające system jakości badań przeprowadzanych w Laboratorium.

Skip to content