más información sobre tamoxifeno €11.40

AGROVIT

Spółka w ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się zagospodarowaniem odpadów z procesów oczyszczania ścieków. Obecnie firma produkuje środek wspomagający uprawę roślin występujący pod nazwą handlową: „AGROVIT”. Produkt wytwarzany jest na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mińsku Mazowieckim przy ul. Chróścielewskiego 1 i posiada zezwolenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wprowadzenie do obrotu (Decyzja Nr G-556/16).

Środek poprawiający właściwości gleby „AGROVIT” zwiększa żyzność gleby wzbogacając ją w składniki mineralne takie jak: azot, fosfor, wapń, magnez itp., stanowi bogate źródło substancji organicznych i innych składników niezbędnych do intensywnego wzrostu roślin. Środek można stosować na wszystkich rodzajach gleb, pod wszystkie rośliny uprawy polowej (np.: kukurydza, zboża, rośliny pastewne i energetyczne) szczególnie przy niskiej zawartości substancji organicznej w glebie.

„AGROVIT” ma postać granulatu. Składowany i transportowany jest luzem. PWiK oferuje własny transport środka „AGROVIT” na terenie powiatu mińskiego. Cena promocyjna z opłatą tylko za załadunek i transport wynosi 12zł/t+VAT, przy transporcie własnym – załadunek 5zł/t+VAT.

Skip to content