dosis de absetzen tamoxifeno €113.51

Archiwum awarii

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. informuje, że w dniu 18.08.2023 r. (piątek), w związku z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi na magistrali wodociągowej  w ul. Osiedlowej i ul. Chróścielewskiego, mogą wystąpić  na terenie miasta okresowe spadki ciśnienia wody w godzinach od 9-18.

Z powodu awarii sieci wodociągowej w ul. Górki, w dniu 28.09.2023 nastąpiło wstrzymanie dostawy wody do budynków przy ul Górki od nr 1 do nr 7. Za utrudnienia przepraszamy
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z pracami budowy nowej sieci wodociągowej w ul. Stanisławowskiej mogą nastąpić okresowe przerwy w dostawie wody w dniach od 8.09.2022r. do 16.09.2022r. w godzinach od 9.00 do 16.00. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.
Uprzejmie informujemy, że wystąpi przerwa w dostawie wody w ul. Granicznej, od ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do ul. Florencji, częściowo na ul. Siedleckiej, w dniu 18.02.2022 r od godz. 16.00 do 19.00 z powodu awarii sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Błonie 7

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z pracami inwestycyjnymi na sieci wodociągowej w ul. Błonie w dniu 16.06.2021 r. wystąpią przerwy w dostawie wody do posesji przy ul. Błonie 7 w godzinach 9-18. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Zgody 

W związku z awarią w dniu 22.05.2021r. sieci wodociągowej w ul. Zgody nastąpi przerwa w dostawie wody od ul. Rodziny Sażyńskich do ul. Mireckiego. Awaria jest na bieżąco usuwana. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej SUW Kędzierak

W związku z awarią w dniu 24.03.2021r. na przewodzie wodociągowym na terenie SUW Kędzierak wystąpiła przerwa w dostawie wody w ul. Osiedlowej, Wiejskiej, Wierzbowej, Zielnej, Wrzosowej, Spokojnej i Smoleńskiego. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Kosmicznej

W związku z awarią na przyłączu wodociągowym wystąpi w dniu dzisiejszym ( 11.03.2021r.) przerwa w dostawie wody w ul. Kosmicznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Topolowej.

Spółka informuje, że w dniu 01.03.2021 r. z powodu awarii na sieci wodociągowej w ul. Topolowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Bez wody będą: ul. 11 Listopada 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, ul. Topolowa 26, 26A, 26B, 26C.

Awaria sieci wodociągowej w ul. 1 PLM Warszawa.

Spółka informuje, że w dniu 25.02.2021 r. z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody w ul. 1 PLM Warszawa (bloki A, B i C). Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Pięknej.

Spółka informuje, że w dniu 17.02.2021 r. z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody w ul. Pięknej (na odcinku od ul. Mikołaja Kopernika do ul. Licealnej). Przewidywany czas usunięcia awarii do godziny 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej.

Spółka informuje, że w dniu 16.02.2021 r. z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody w ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Dolnej oraz ul. 30 lipca. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria na sieci wodociągowej w ul. Warszawskiej

Spółka informuje, że w związku z wystąpieniem w dniu 09.02.2021 r. awarii na sieci wodociągowej, bez wody są budynki przy ul. Warszawskiej od nr. 95 do 101,103 i 111 a także przy ul. Topolowej 37 do nr 49. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej w ul. Dąbrówki.

W dniu dzisiejszym tj. 21.01.21 wystąpiła awaria na przewodzie wodociągowym w ul. Dąbrówki, na odcinku Cicha -Śniadeckich. Nasze służby techniczne już pracują nad usunięciem awarii. Awaria nie skutkuje przerwami w dostawie wody.

Przerwa w dostępie do wody. Dotyczy ulicy Dąbrówki.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 grudnia w godzinach od 14.00 do 19.00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do wody, dla mieszkańców ulicy Dąbrówki. Przerwa związana jest z modernizacją przyłącza wodociągu dla szkoły mieszczącej się przy ulicy Dąbrówki. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Przerwa w dostępie do wody. Dotyczy ulicy Śniadeckich.

PWiK informuje, że w związku z awarią magistrali wodociągowej i pracami konserwatorskimi, w dniu 22 grudnia w godzinach od 9.00 do 13.00 wystąpi przerwa w dostawie wody, w ulicy Braci Śniadeckich.

Awaria przy ulicy Siennickiej. Możliwy spadek ciśnienia wody w kranach.

W związku z wystąpieniem awarii wodociągowej (16-12-2020), na magistrali wodociągowej, na wysokości ul. Siennickiej 8a, może wystąpić spadek ciśnienia wody w kranach.

Przerwa w dostawie wody – budowa wodociągu w ul. Górki.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z budową wodociągu w ulicy Górki w dniu 23.11.2020 nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach 9-12 .

Awaria przewodu wodociągowego – ul.1PLM Warszawa, przy skrzyżowaniu z ul. Siennicką.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii, w dniu 5 listopada br., na przewodzie wodociągowym dn 100 w ul.1PLM Warszawa, przy skrzyżowaniu z ul. Siennicką, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na tym odcinku. Jednocześnie mogą wystąpić czasowe przerwy w dostawie wody. Przepraszamy za utrudnienia.

Awaria wodociągu przy ul. Śniadeckich.

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj tj 10 listopada br. , wystąpiła awaria wodociągu w ul. Śniadeckich. Nasze służby techniczne podjęły działania naprawcze, niestety do czasu usunięcia awarii wystąpi przerwa w dostawie wody. Przepraszamy za utrudnienia.

Uwaga, awaria wodociągu przy ulicy Wyszyńskiego.

W związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w dniu 25 września br., na przewodzie dn 150 w ul. Wyszyńskiego, nastąpi przerwa w dostawie wody, na odcinku od Ronda Bitwy Warszawskiej 1920 r. do nieruchomości na wysokości numerów 15/17.

Przerwy w dostępie do wody w ul. Jagiellońskiej.

W związku z awarią na sieci wodociągowej, w dniu 30 września br., przy ul. Jagiellońskiej – hydrant, wystąpią przerwy w dostawie wody. Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii.

Awaria wodociagu przy ul. Chełmońskiego.

W związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, w dniu 25 sierpnia br., na przewodzie dn 100 w w ciągu dojazdowym przy ul. Chełmońskiego, wystąpi przerwa w dostawie wody. Nasze służby techniczne pracują nad usunięciem powodu awarii. Do czasu usunięcia usterki, bez dostępu do bieżącej wody, pozostaną bloki przy ul. Chełmońskiego od nr 1 do nr 17.

Awaria przy ulicy 1 PLM Warszawa.

W związku z wystąpieniem awarii podczas prac modernizacyjnych, bez wody do godziny 18.00 pozostaną budynki 1c, 1d oraz budynek szkoły przy ulicy 1 PLM Warszawa.

Przerwa w dostawie wody przy ul. 1 PLM Warszawa

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że  w związku z pracami modernizacyjnymi przyłącza wodociągowego do budynku PEC przy ul. 1 PLM ”Warszawa” w dniu 14.07.2020 r. wystąpią przerwy  w dostawie wody w godzinach 8-10.

Bez wody będą budynki przy ul. 1PLM Warszawa 1a, 1b, 1c, 1d,8, 8a, 10, 12 i Zespół Szkół im. Marii Curie – Skłodowskiej.

Uwaga awaria wodociągu przy ulicy Sosnkowskiego.

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj tj. 27.05.2020 roku, wystąpiła awaria wodociągowa na przewodzie – magistral dn 315 w ul. Sosnkowskiego na wysokości firmy Bartek, przy tunelu pod linią kolejową. Awaria nie powinna wpłynąć na dostępność wody dla mieszkańców. Nasze służby pracują nad usunięciem przyczyn awarii.

Prace modernizacyjne przy ul. 1 PLM ”Warszawa”.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że związku z pracami modernizacyjnymi przyłącza wodociągowego do budynku PEC przy ul. 1 PLM ”Warszawa”, w dniu 25.02.2020 r. wystąpią przerwy w dostawie wody w godzinach 8.00 – 12.00. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody. Awaria przy ul. Bocznej.

W związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 21 stycznia br. w ul. Bocznej informujemy, że mogą wystąpić przerwy w dostawie wody na ul. Słonecznej i ul. Pomorskiej. Przewidywana godzina  wznowienia dostaw wody ok. 19:00 dnia dzisiejszego. Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody. Awaria przy ul. Bocznej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej (7 stycznia br.) wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Bocznej do ul. Szczecińskiej.

Przerwa w dostawie wody. Dalsze prace inwestycyjne przy ul. Klonowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z budową sieci wodociągowej w ul. Klonowej w dniu 18.12.2019 r. wystąpią przerwy w dostawie wody w ulicy Klonowej w godzinach 9.00 – 14.00

Przerwa w dostawie wody. Prace inwestycyjne przy ul. Klonowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z budową sieci wodociągowej w ul. Klonowej dniu 17.12.2019 r., nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Ludowej w godzinach 9.00 – 12.00.

Uwaga awaria. Dotyczy ul. Zgody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przewodzie wodociągowym w ul. Zgody w dniu 09.12.2019, wystąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody.Dotyczy przebudowy wodociągu w ul. Szpitalnej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej w ul. Szpitalnej w dniu 06.12.2019 roku nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach 10-14 .

Uwaga awaria w ulicy Licealnej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z wystąpieniem awarii, w dniu 13.11.2019 roku, na przyłączu wodociągowym do posesji przy ul. Licealnej 8 została wyłączona woda w ul. Licealnej  na odcinku od ul. Pięknej do ul. Siedleckiej.

Przerwy w dostawie wody w ulicy Wiejskiej.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.10.2019 roku, w związku z pracami inwestycyjnymi, wystąpią przerwy w dostawie wody w ulicy Wiejskiej, w godzinach 7.00 – 15.00.

Przerwa w dostawie wody w ulicy Śniadeckich do Szpitalnej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w dniu 23.09.2019 roku z powodu awarii sieci wodociągowej wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Śniadeckich do ul. Szpitalnej 76. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić wodę do godziny 15.00.

Przerwa w dostawie wody w ulicy Chełmońskiego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w dniu 17.09.2019 roku z powodu awarii wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Chełmońskiego 1-19. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić wodę do godziny 15.00

Przerwa w dostawie wody w ulicy Małopolskiej, Korczaka i Świętokrzyskiej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z przebudową wodociągu w ulicy Małopolskiej w dniu 03.09.2019 roku, nastąpi przerwa w dostawie wody, w godzinach 10.00 – 18.00, do posesji w ulicach: Małopolskiej, Korczaka i Świętokrzyskiej.

Przerwa w dostawie wody w ulicy Sportowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w dniu 19.08.2019 r. w godzinach od 11.00 do 14.00 wystąpi przerwa w dostawie wody w związku z budową przyłącza wodociągowego w ulicy Sportowej.

Przerwa w dostawie wody przy Małopolskiej.

W związku z przebudową wodociągu w ulicy Małopolskiej w dniu 08.08.2019 nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach 8-15.00 w ulicach: Śląskiej, Mieszka, Małopolskiej i Nowy Świat.

Awaria wodociągu przy ulicy Kopernika.

W dniu 31.07.2019 r. w związku z prowadzonymi pracami ciepłowniczymi nastąpiła awaria wodociągowa na ul. Mikołaja Kopernika na wysokości numeru 8.

Nocna awaria wodociągu przy ul. Siennickiej 8.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w godzinach nocnych w dniu 15.07.2019 wystąpiła awaria na sieci wodociągowej. W związku z  tym nastąpi przerwa w dostawie wody w budynku wielorodzinnym przy ul. Siennickiej 8.

Prace inwestycyjne przy Wyszyńskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w dniu 18.07.2019 roku, w godzinach od 10:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Wyszyńskiego, od ul. Tartacznej do ul. M. Kopernika. Przerwy mają związek z pracami inwestycyjnymi.

Przerwa w dostawie wody w ul. Budowlanej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 24.05.2019 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Budowlanej, w budynkach nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 3), 4A i 4B.

Przerwa w dostawie wody w ul. Polowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 14.05.2019 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Polowej od ul. Florencji  do ul. Kolejowej.

Przerwa w dostawie wody – prace inwestycyjne w ul. Asnyka.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 10.05.2019 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Asnyka od ul. Florencji  do ul. Kolejowej.

Przerwa w dostawie wody w ul. Michaliny Szczepankowskiej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 09.05.2019 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Michaliny Szczepankowskiej od ul. Florencji  do ul. Kolejowej.

Przerwa w dostawie wody w ul. Polowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 26.04.2019 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Polowej na odcinku od ul. Florencji do ul. Kolejowej.

Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody na ul. Osiedlowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że nastąpi przerwa w dostawie wody  w dniu 11.04.2019 r. od godz. 8:00 do 15:00 na ul. Osiedlowej na odcinku od ul. Wierzbowej do torów linii kolejowej PKP.

Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody – prace inwestycyjne – ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że ze względu na prace inwestycyjne w rejonie ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego na wysokości ul. Wesoła w dniach od 5 do 7 marca 2019 roku, w godzinach od 8:00 do 18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody na osiedlu Osada Leśna, w byłych budynkach GSU i budowie Remex.

Planowana przerwa w dostawie wody – ulice: Sosnowa, Widok, Wesoła.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 19.02.2019 r. w godz. od 8:00 do 18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w obrębie ulic: Sosnowa, Widok, Wesoła.

Przerwa w dostawie wody przy stacji PKP.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 31.01.2019 r. w godz. od 8:00 do 18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody na terenie stacji Polskich Kolei Państwowych przy ul. Plac Dworcowy i ul. 1 Maja w Mińsku Mazowieckim.

Przerwa nastąpi w związku z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi.

Uwaga awaria wodociągu od Rodziny Sażyńskich do Mireckiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 18.01.2019 r. wystąpiła awaria na sieci wodociągowej od ul. Rodziny Sażyńskich do ul. Józefa Mireckiego, w wyniku której nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 7:00 do 15.00.

Awaria w ulicy Warszawskiej.

Uwaga, 31-12-2019 roku wystąpiła awaria wodociągu przy ul. Warszawskiej 212, trwają prace przy usunięciu awarii. Szacowany czas naprawy od godz. 11.00 do godz. 17.00

Przerwa w dostawie wody w ulicy Czarnieckiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 08.01.2019 r. w godz. od. 9:00 do 15:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Czarnieckiego w odcinku od ul. Jana III Sobieskiego do ul. Warszawskiej oraz ul. Warszawska nr 185, 183, 181.

Uwaga awaria. Dotyczy  ulicy Toruńskiej.

W związku z wystąpieniem awarii wodociągowej (30-11-2018) wystąpią utrudnienia i przerwa w dostawie wody w ul. Toruńskiej na odcinku od Bocznej do Szczecińskiej do godz. 14.00.

Przerwa w dostawie wody. Dotyczy ulic Licealnej, Pięknej i Kolejowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 28 listopada 2018 roku w godz. 8.30 do 16.00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ulicy Licealnej, Pięknej i Kolejowej.

Przerwa w dostawie wody. Dotyczy ulic: Orzeszkowej i Zachodniej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 20.11.2018 r. w godz. od 9:00 do 14:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ulicy Orzeszkowej i Zachodniej.

Awaria wodociągu. Miejsce – ul Warszawska 212.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 25.10.2018 r o godz. 19.55 nastąpił wyciek wody w ul. Warszawskiej 212 . Ekipa dyżurna zamknęła zasuwy liniowe. Naprawa przeprowadzona zostanie w dniu dzisiejszym od godz. 8.00 do 15.00. Przerwa w dostawie wody do posesji – 198, 200, 202, 206, 208, 209, od 211 do 215 .

Planowana przerwa w dostawie wody. Miejsce – ul. Siedlecka i ul. Florencjji.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 25.10.2018 r. w godz. 8:00 do 14:00 wystąpią przerwy w dostawie wody w ul. Siedleckiej i ul. Florencji.

Awaria wodociągu. Miejsce – ul. Warszawska.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 23.10.2018 r. wystąpiła awaria na sieci wodociągowej w ul. Warszawska 212 , 209, 206, 200, 198, w wyniku której nastąpi przerwa w dostawie wody od godz.11.30 do 15.00.

Awaria w zachodniej części miasta.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 04.10.2018 r. od godz.10:45 do 12:30, nastąpi przerwa w dostawie wody na odcinku od ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego do ul. Stanisławowskiej i części ul. Zachodniej.

Awaria przy ul.Kresowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z wystąpieniem w dniu dzisiejszym  awarii na sieci wodociągowej w ulicy Kresowej, wystąpią przerwy w dostawie wody w ulicach: Kwiatowej, Cienistej i Kresowej na odcinku Nowy Świat –Świętokrzyska.

Awaria przy ul.Prusa.

W dniu 10.09.2018 o godzinie 11.30 w ul. Prusa na odcinku ul. Kolejowa – ul. Florencji wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii wystąpią zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: 10.09.2018 do godziny 15.30

Awaria przy ul.Traugutta.

Awaria na przyłączu wodociągowym do posesji przy ul.Traugutta 17. Nastąpi wyłączenie przewodu na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Spółdzielczej. Usunięcie awarii nastąpi w dniu dzisiejszym.

 Przerwa w dostawie wody – Królewiecka i Boczna.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z.o.o. w Mińsku mazowieckim informuje, że dnia 23.08.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie wody:

  • w godz. 8:00-12:00 w ul. Bocznej na odcinku od nr 64 do ul. Marcina Borelowskiego,
  • w godz. 11:00-14:00 w ul. Królewieckiej na odcinku od ul. Władysława Klimaszewskiego do ul. Marcina Borelowskiego.

Przerwy w dostawie wody związane są z pracami inwestycyjnymi.

Przerwa w dostawie wody przy 1 PLM Warszawa.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, ze w dniu 09.08.2018 r. od godz. 8:30 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. 1 PLM Warszawa nr: 1, 1A, 1B, 1C.

Przerwa w dostawie wody przy Warszawskiej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, ze w dniu 07.08.2018 r. od godz. 8:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Warszawskiej 250/93, 250/43, 250/55, 2B, 250/42, 250/54, 250/13, 250/35, 250/36.

Przerwa w dostawie wody przy Sosnowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 30.07.2018 r. od godz. 8:00 do 13:00, nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Sosnowej 39.

Awaria przyłącza przy Mireckiego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 12.06.2018 r. wystąpiła awaria na przyłączu wodociągowym do budynku przy ul. Józefa Mireckiego 17 (od ul. Siennickiej). Obecnie trwają prace naprawcze.

Informujemy, iż mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.

Awaria przy Topolowej i  Warszawskiej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 28.05.2018 r. wystąpiła awaria wodociągowa. Wyłączenie wody – budynek wielorodzinny przy ul. Topolowej 37, 39, 41 oraz ul. Warszawska 111.

Woreczki z wodą dostępne są przy ul. Topolowej 37.

Wyłączenie wody – ulica Siennicka,

W dniu 11.05.2018 r od godz.13.00 do 19.00 nastąpi wyłączenie wody w ulicy Siennickiej na odcinku od torów do skrzyżowania ulic: Siennicka, Józefa Mireckiego , 1 PLM Warszawa .

Uwaga awaria – ulica Sosnkowskiego 11,

W dniu 18.04.2018 r. trwa naprawa awarii w ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 11, od  godz. 9.30 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na odcinku między ul. Zbigniewa Mirosza , a ul. Stankowizna.

Uwaga awaria – ulica 1 PLM Warszawa 1A,

W dniu dzisiejszym wystąpiła awaria  na sieci wodociągowej w ul. PLM Warszawa 1A, od godz 13,30 do godz 18,00  będzie przerwa w dostawie wody do bloku nr .14.

Przerwa w dostawie wody w ul. Piłsudskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 10.04.2018 r. od godz. 8:00 do godz. 14:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Józefa Piłsudskiego od nr 7 do 29.

Przerwa w dostawie wody na ul. Granicznej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 05.04.2018 r. od godz. 8:00 do  godz. 14:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Granicznej na odcinku od ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego do ul. Stanisławowskiej.

Uwaga – awaria sieci na Jaśminowej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 29.03.2018 roku nastąpiła awaria sieci, przerwa w dostawie wody obejmie  ul. Jaśminową od ul. Zygmunta Chmielewskiego do ul. Józefa Sylwestrowicza (nr od 7 do 17).

Przywrócenie wody nastąpi około godz. 14:00.

Przerwa w dostawie wody (Warszawska, Konstytucji 3 maja).

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 22.03.2018 r. od godz. 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Konstytucji 3 Maja nr 9 oraz ul. Warszawskiej nr od 114 do 122.

Wyłączenie wody na Piłsudskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 21.03.2018 r. od godz. 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Od posesji nr 8 do nr 26 w ul. Józefa Piłsudskiego.

Awaria na ul. Mirosza.

W dniu dzisiejszym tj. 14.03.2018 r  wystąpiła awaria na sieci wodociągowej w ul. Zbigniewa Mirosza , przerwa w dostawie wody od godz. 9,00 do 15,00 więcej informacji po usunięciu awarii.

 

Zamknięcie dopływu wody w ul. Kazikowskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 26.01.2017r. od godz.10:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Zamknięcie wody w ul. Zygmunta Kozikowskiego, na odcinku od ul. Stefana Okrzei do ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Prace remontowe na Sosnkowskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 25.01.2017 r. od godz. 9:00 do 11:00 na ulicy Generała Kazimierza Sosnkowskiego nastąpi przetrwa w dostawie wody.

Awaria na Grzeszaka.

W dniu 22.12.2017 r. od ul. Juliana Grzeszaka do ul. Jaśminowej wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 22.12.2017 r. godzina 14:30.

Awaria wodociągu przy Daszyńskiego.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi zachodzi konieczność awaryjnego wyłączenia przewodu wodociągowego w ulicy Daszyńskiego na odcinku od Kościuszki do Kazikowskiego. Wyłączenie nastąpi od godz.11.40 do 13.00.

Przerwa w dostawie wody na Bocznej.

W dniu 29 listopada 2017 r. o godzinie 7:00 na ul. Bocznej wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii – ul. Boczna na odcinku od ul. Litewskiej do ul. Małopolskiej mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 29 listopada 2017 r. godzina 13:00.

Przerwa w dostawie wody na Kazikowskiego.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w dniu 24 października 2017 r. od godz. 10 do godz. 15 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Kazikowskiego na odcinku od ul. Okrzei do ul. Wyszyńskiego w związku z przebudową wodociągu.

Przerwa w dostawie wody na Broniewskiego.

W związku z budową nowego przewodu wodociągowego w ul. Broniewskiego i wykonywaniem włączenia go do sieci w dniu 15.11.2017 w godz. 10-14 nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Ludowej na odcinku od ul. Kasztanowej do Mazowieckiej.

Zakłucenia w dostawie wody na Kościuszki i Warszawskiej.

W dniu dzisiejszym tj 13.11.2017 roku o godzinie 8.30 na ul. Kościuszki 3 i Warszawskiej 96 wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 13.11.2017 roku godzina 11.30.

Przerwa w dostawie wody na Zygmuntowskiej.

W dniu 02.11.2017r. o godzinie 9:00 na ul. Zygmuntowskiej 10 wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii – ul. Zygmuntowska 2, 8, 6, 6a, 10, 20, 22 wystąpią zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 02.11.2017r. godzina 14.30

Przerwa w dostawie wody na Dąbrówki.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że 24 października 2017 roku od godz. 8.00 do godz. 12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Dąbrówki (na odcinku ul. Cicha – ul. Adama Mickiewicza) z powodu awaryjnego wyłączenia wodociągu. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Prace inwestycyjne na Wyszyńskiego.

W dniu 9 października 2017 r. od godz. 12.00 do godz. 16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Wyszyńskiego między ul. Tartaczną a ul. Graniczną. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że 5 października 2017 r. od godz. 8.00 do godz. 17.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Wyszyńskiego. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Prace Remontowe na Przemysłowej, Huberta oraz Grobelnego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że 29 września 2017 r. od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Przemysłowej, Huberta oraz Grobelnego  w związku z przebudową wodociągu. Za utrudnienia przepraszamy.

Prace Remontowe na Przemysłowej, Huberta oraz Grobelnego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że 28 września 2017 r. od godz. 8.00 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Przemysłowej, Huberta oraz Grobelnego  w związku z przebudową wodociągu. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria przy Sienkiewicza

W dniu 14.09.2017 r. o godzinie 8.00 na ul. Sienkiewicza 10 wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 14.09.2017 r. godzina 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria przy Dąbrówki

W dniu 12.09.2017 roku o godzinie 08:00 w ul. Dąbrówki na odcinku od ul. Cichej do ronda Jana Mizikowskiego przed Galerią „Dąbrówka” wystąpiła awaria wodociągowa, uszkodzenie przewodu wodociągowego przez wykonawcę robót. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 12.09.2017 roku godzina 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria przy Dąbrowskiej

W dniu 08.08.2017 r. o godzinie 10:00 na ul. Marii Dąbrowskiej wystąpiła awaria wodociągowa.W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 08.08.2017 r. godzina 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.

 Awaria przy Bagnistej

W dniu 03.08.2017 roku o godzinie 13:00 na ul. Bagnistej wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii (ul. Świętokrzyska na odcinku od ul. Majowej do ul. Emilii Plater i w ul. Bagnistej w pobliżu budynku nr 14) mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 03.08.2017 roku godzina 18:00. Za utrudnienia przepraszamy

Awaria przy Dąbrówki

W dniu 02.08.2017 roku o godzinie 13:00 na ul. Dąbrówki wystąpiła awaria wodociągowa spowodowana przez wykonawcę nawierzchni. Wykonawca odpowiada za jej usunięcie. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 02.08.2017 roku godzina 17:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria przy Kopernika 1.

W dniu 31.07.2017 roku o godzinie 12:15 na ul. Kopernika 1 wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii (od ul. Stanisławowskiej do ul. Kopernika) mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody. Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 31.07.2017 roku godzina 19:00.. Przepraszamy za utrudnienia.

Awaria wodociągu na ul. Jasnej 9 i 10.

W dniu 19.07.2017 roku o godzinie 7:00 na ul. Jasnej 9 i 10 wystąpiła awaria wodociągowa. W obszarze wystąpienia awarii mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody.

Przewidywany termin usunięcia awarii: dzień 19.07.2017 roku godzina 12:00.
Za utrudnienia przepraszamy

Awaria wodociągu w parkingu przy sklepie Topaz.

W dniu 13.07.2017 roku wystąpiła awaria na wodociągu dn 100 mm w parkingu przy sklepie Topaz przy ul. Józefa Mireckiego. W związku z powyższym 2 budynki mieszkalne: Nadrzeczna 7 i Siennicka 8 oraz sklep TOPAZ będą miały braki w dostawie wody do godziny 20:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Skip to content