Oferty pracy

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (kliknij tu, aby otworzyć).

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (dalej: RODO).

Aktualne rekrutacje:

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim

prowadzi nabór na stanowisko

Operator Oczyszczalni Ścieków

 Opis stanowiska: 

Pracownik oczyszczalni ścieków zatrudniony na stanowisku Operatora Oczyszczalni Ścieków wykonuje czynności związane z obsługą eksploatacyjną wszystkich linii technologicznych, konserwacją, naprawami maszyn, wszystkich instalacji i urządzeń stanowiących wyposażenie linii technologicznych oczyszczalni ścieków.

Wymagania:

·         Wykształcenie : zawodowe/ średnie

·         Wiedza i doświadczenie: techniki i technologie ochrony środowiska

Mile widziane:

·         Uprawnienia SEP

·         Prawo jazdy kat. B

·         Obsługa programów Word i Excel

·         Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

·         Pracę w dynamicznym zespole,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy  o przesłanie CV na adres: praca@pwikminsk.pl w terminie do 24 września 2021r.

W przypadku podania danych wykraczających z poza zakresu określonego w art. 22 1 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy ( t. j.  Dz. U. z 2018r., poz. 917 ze zm.) oraz chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

 

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia      27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Skip to content