17 marca 2015 roku został rozstrzygnięty konkurs na imię dla maskotki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.
Dokonując oceny Komisja kierowała się następującymi kryteriami:
Zwycięzcą konkursu został Łukasz Jurek z klasy VI b Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim, autor imienia „Głębinek” dla maskotki PWiK sp. z o.o.
Konkurs „Projekt maskotki PWiK”
W dniu 7 lutego 2014 roku zakończył się I etap kwalifikowania prac w konkursie rysunkowym dla dzieci na stworzenie wzoru maskotki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim do etapu finałowego.
Na konkurs w terminie do dnia 30 stycznia 2014 roku wpłynęło 41 prac, które prezentujemy poniżej.
Dokonując oceny prac konkursowych Komisja kierowała się następującymi kryteriami:
• Zgodność z tematem
• Jasność przekazu
• Estetyka wykonania
W wyniku dyskusji zakwalifikowano 10 prac do II etapu tj: Leny Jurek, Kingi Jakubowskiej, Joanny Jackiewicz, Marty Lubienieckiej, Hanny Maika, Nikodema Komorowskiego, Oskara Wieczorka, Kornela Czarnota, Patrycji Piotrkowicz, Natalii Trąbińskiej
Poniżej prezentujemy wszystkie prace które wpłynęły na konkurs i spełniły wymogi formalne. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.
Lena Jurek
wiek- 7 lat, Przedszkole Prywatne Mini Raj
Aleksandra Truszko
wiek- 6 lat, Przedszkole Prywatne Mini Raj
Marta Lubieniecka
wiek-11 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Lena Gawron
wiek- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Kinga Jakubowska
wiek- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Sebastian Domański
wiek- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Jakub Kaczmarczyk
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Natalia Trąbińska
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Kacper Maruszak
wiek-9 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Joanna Jackiewicz
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Milena Całka
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Wiktoria Ornowska
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Przemysław Kowalczyk
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Dawid Urbaniak
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Wiktor Bartnicki
wiek- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Weronika Bartnicka
wiek- 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Anna Dudzińska
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Martyna Boruc
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Marta Zawadka
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 5
Wiktoria Mrozek
wiek- 11 lat, Salezjańska Szkoła Podstawowa
Jakub Lesczyński
wiek- 10 lat, Salezjańska Szkoła Podstawowa
Jan Goebel
wiek- 3 lat, Przedszkole Miejskie nr 4
Adam Szczudliński
wiek- 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 4
Hanna Malka
wiek- 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 4
Nikodem Komorowski
wiek- 3 lata, Przedszkole Miejskie nr 4
Maksymilian Gałązka
wiek- 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 4
Oskar Wieczorek
wiek- 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 4
Zofia Szafraniak
wiek- 10 lat, Szkoła Podstawowa nr 6
Lena Kolasińska
wiek- 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 4
Filip Banaszek
wiek- 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 2
Kornel Czarnota
wiek- 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 2
Alan Jaros
wiek- 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 2
Filip Frąckiewicz
wiek- 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 2
Natalia Widyńska
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Piotr Zabiegliński
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Dominika Kloch
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Patrycja Piotrkowicz
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Roksana Sokół
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Adrianna Baranowska
wiek- 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 4
Adam Papierowski
wiek- 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 4